Naším zájmem je dialog mezi původním a nově přidaným, mezi kontextem a novou architekturou. Synergie forem je pro nás bonus, který je dosažen, když věci harmonicky spolupůsobí. S myšlenkou individuálního přístupu k paměti místa se snažíme pozvednout stávající, abychom vytvořili novou hodnotu. Architektura pro nás představuje široké pole působení od návrhu domu až po design čajové lžičky a v širším pohledu konečnou syntézu technologie a umění. Chceme architekturu vytříbenou, funkční a se smyslem pro místo.

V současné době se mimo jiné zabýváme návrhem nové městské knihovny v Litomyšli a ve Dvoře Králové, přeměnou nádraží Praha – Bubny na Památník ticha, architektonickými a krajinářskými úpravami v areálu zámku Karlova Koruna v Chlumci nad Cidlinou, architektonickými úpravami hradu Kost nebo revitalizací veřejného prostoru historického centra města Hradec Králové.

ARN STUDIO je architektonický atelier založený v roce 1995. Za více jak dvacet let své existence získal zkušenosti s citlivou a originální prací zejména s historickými objekty a novostavbami v historickém prostředí. Získal za to také mnohá ocenění. Náš atelier má za sebou již řadu úspěšných realizací jako jsou například: Adjustace pamětní knihy československých letců R.A.F. ve Schwarzenberské kapli katedrály svatého Víta, Václava a Vojtěcha v Praze (2022), Arcibiskupská knihovna v Arcibiskupském paláci na Pražském hradě (2021), Úprava presbytáře v Katedrále svatého Víta, Václava a Vojtěcha (2016), reprezentativní výstava historie a kultury Středočeského kraje „Skromnost i majestát“ v Sichuan muzeu v Chengdu v Číně (2015), revitalizace teras kolem historického centra Hradce Králové (2007-2011), White Gallery v Osíku u Litomyšle (2010), revitalizace barokního komplexu jezuitské koleje v Kutné hoře pro Galerii středočeského kraje GASK (2010-2012), depozitáře Národního technického muzea v Čelákovicích (2006 – Dodnes) , obnova Sboru kněze Ambrože v Hradci Králové (2002), diecézní knihovna v Novém Adalbertinu v Hradci Králové (2000), liturgický prostor pro konání mše spojené s návštěvou papeže Jana Pavla II. v Hradci Králové (1997), obnova barokního paláce pro sídlo biskupa královéhradeckého (1995), budova okresní pobočky České spořitelny v Kutné Hoře (1995)