ARN STUDIO je architektonický atelier založený v roce 1995. Za více jak dvacet let své existence získal zkušenosti s citlivou a originální prací zejména s historickými objekty a novostavbami v historickém prostředí. Získal za to také mnohá ocenění.

V současné době se mimo jiné zabýváme obnovou Národní kulturní památky horského hotelu a televizního vysílače Ještěd, revitalizací nádraží Praha – Bubny na Památník ticha, architektonickými a krajinářskými úpravami na návrší Chloumek u Hradce Králové a návrhem kaple sv. Ludmily na Letiště Václava Havla.

Náš atelier má za sebou již řadu úspěšných realizací jako jsou: Úprava presbytáře v Katedrále svatého Víta, Václava a Vojtěcha, reprezentativní výstava historie a kultury Středočeského kraje „Skromnost i majestát“ v Sichuan muzeu v Chengdu v Číně, revitalizace teras kolem historického centra Hradce Králové, White Gallery v Osíku u Litomyšle, revitalizace barokního komplexu jezuitské koleje v Kutné hoře pro Galerii středočeského kraje (GASK), depozitáře Národního technického muzea v Čelákovicích, obnova Sboru kněze Ambrože v Hradci Králové, diecézní knihovna v Novém Adalbertinu v Hradci Králové, obnova kaple sv. Klimenta v Hradci Králové, liturgický prostor pro konání mše spojené s návštěvou papeže Jana Pavla II. v roce 1997 v Hradci Králové, obnova barokního paláce pro sídlo biskupa královéhradeckého, pobočka České spořitelny v Kutné Hoře.